خبرگزاری ایلنا

آکادمی پرورش اندام ایرانیاندسترنج

کد خبر : 8989 تاریخ انتشار : 1396/04/24 12:0 چاپ خبر
تیراندازی در مترو شهر ری/درب‌های مترو بسته شد/چندین نفر زخمی شدند/مهاجم کشته شد/توضیحات پلیس+ عکس


لحظاتی پیش یک مورد تیراندازی در مترو شهرری روی داد و در حال حاضر درب های مترو در این ایستگاه بسته شده است.


لحظاتی پیش یک مورد تیراندازی در مترو شهرری روی داد و در حال حاضر درب های مترو در این ایستگاه بسته شده است.

به گزارش گیلمازآنلاین، لحظاتی قبل در اثر درگیری در مترو شهرری صدای تیراندازی شنیده شد.

منشاء این صدا هنوز مشخص نیست. طبق اظهارات مردم حاضر در محل صدای ۳ گلوله شنیده شده است.

فوری/تیراندازی در مترو شهر ری/درب‌های مترو بسته شد/چندین نفر زخمی شدند+جزئیات

بر اثر این تیراندازی، در حال حاضر درب قطار مترو برای حفظ امنیت مسافران بسته شده است.

به نوشته خبرگزاری مهر؛ بر اساس مشاهدات عینی، درگیری و نزاع در مترو شهرری سبب بر هم زدن اوضاع مترو شد. هم اکنون نیروهای پلیس در محل حاضر هستند و امنیت به طور کامل برقرار است.

فوری/تیراندازی در مترو شهر ری/درب‌های مترو بسته شد/چندین نفر زخمی شدند+جزئیات

 تیراندازی به دلیل نزاع جمعی

خبرگزاری فارس نیز نوشته است: در این درگیری یک فردی که حال عادی نداشته است، با «قمه» به یک مسافر در مترو شهرری حمله می کند و به وی ضربه می زند.یکی از افراد حاضر در صحنه برای کمک وارد صحنه می شود که مهاجم، به وی نیز ضربه می زند و او را مصدوم می کند.

مصدومیت چندین نفر 

سایت عصرایران نیز نوشته است: یک مهاجم با استفاده از چاقو حدود 15 تا 16 نفر را مورد حمله قرار داد و آنها را زخمی کرد. پلیس برای بازداشت مهاجم، تیراندازی کرده است. این اتفاق در ایستگاه مترو شهر ری روی داده است.

مدیر روابط عمومی مترو تهران با تایید خبر تیراندازی در مترو شهر ری اعلام کرد که هم اکنون درب های مترو شهر ری بسته شده و مسافران نمی توانند وارد این ایستگاه شوند.

یکی از مسئولان شهرداری تهران در گفتگو با فارس: 
ساعت ۱۰ و ۴۴ دقیقه صبح امروز در ایستگاه متروی شهر ری تیراندازی صورت گرفت. 
یک فرد که حالت عادی نداشت با سلاح سرد وارد مترو شده و به یک فرد حمله‌ور شد.بلافاصله پلیس مترو وارد عمل و برای جلوگیری از ضرب و جرح بیشتر تیر هوایی شلیک کرد. فرد ضارب دستگیر شده و در حال حاضر فعالیت ایستگاه به حالت عادی بازگشته است.

فرد ضارب دستگیر شده و در حال حاضر فعالیت ایستگاه به حالت عادی بازگشته است.

ضارب و مضروب درگیری مترو شهر ری در حال درمان هستند

به نوشته میزان، حسینی دادستان شهر ری گفت: در این درگیری یک اراذل و اوباش با چاقو به فرد حاضر در مترو شهرری حمله و به وی صدماتی وارد میکند. ماموران نیروی انتظامی با حضور در صحنه در جهت دستگیری ضارب تیراندازی می کنند. هم اکنون نیروهای پلیس در محل حاضر هستند و امنیت به طور کامل برقرار است.

حسن عباسی، سخنگوی اورژانس تهران:

ساعت 9:45 امروز وقوع درگیری در مترو شهرری به اورژانس اعلام شد. بلافاصله تیم های درمانی اورژانس به همراه چند دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند. مجروحان این حادثه عمدتا با سلاح سرد مجروح شده اند، هنوز تعداد مجروحان مشخص نیست اما تعدادی از آنها به بیمارستان شهدای هفتم تیر منتقل شده است.

فرماندار شهرری: سه نفر مجروح شدند. ضارب فوت کرده است.

معاون فرماندار شهر ری: ضارب کشته شد

تمهیدی: درگیری لفظی بین یکی از شهروندان با یک روحانی بر سر موضوع امر به معروف و نهی از منکر اتفاق افتاد که  در نهایت به درگیری فیزیکی منجر شد. این فرد با چاقو به روحانی حمله کرد و به وی آسیب رساند. با دخالت نیروی انتظامی فرد ضارب مورد اصابت گلوله قرار گرفت که به دلیل جراحت وارده ظاهرا فوت کرده است. روحانی آسیب دیده با اورژانس به بیمارستان منتقل شده است. در این حادثه نفری دیگری با فرد ضارب درگیر شد که در نهایت باعث آسیب دیدن دست وی شد. در این حادثه مجموعا  سه نفر مجروح شدند.

رئیس اورژانس کشور خبر کشته شدن ضارب حادثه متروی شهر ری را تایید کرد

کولیوند: در حادثه امروز متروی شهر ری دو نفر توسط ضارب با سلاح سرد مجروح و به بیمارستان منتقل شدند. پلیس در این حادثه وارد عمل می‌شود و با شلیک چند گلوله  هوایی قصد متوقف کردن ضارب در حال فرار را داشته که  در نهایت مورد هدف قرار می گیرد و کشته می‌شود. هم اکنون مترو در حال مسافر گیری است.

سرهنگ حسینی سرکلانتر شهرری: ضارب با تیراندازی پلیس مجروح و در مسیر انتقال به بیمارستان فوت کرده است  

توضیحات پلیس درباره حادثه متروی شهرری/حمله مهاجم به مأمور پلیس

پلیس تهران جزییات حادثه مترو شهر ری را تشریح کرده و از مصدومیت 4 شهروند و یک پلیس در این حادثه خبر داد.

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پایتخت اعلام کرد که پیش از ظهر امروز فردی در حالی که سلاح سرد به دست داشت وارد مترو شهرری شده و با تعدادی از شهروندان درگیر شد.

به دنبال این حادثه مأموران پلیس در محل حاضر شده و ضمن خارج کردن شهروندان از محل اقدامات خود برای دستگیری و کنترل این فرد را آغاز کرد. فرد مهاجم به چهار نفر از شهروندان با سلاح سرد حمله کرده و آنها را زخمی کرده بود و پس از آن نیز به یکی از مأموران که قصد مهار کردن وی را داشت با سلاح سرد حمله و او را زخمی کرد.

پس از آنکه این فرد به دستورات پلیس توجهی نکرد، مأموران با رعایت قانون به کارگیری سلاح ابتدا چند تیر هوایی شلیک کرده و سپس به پای فرد مهاجم شلیک کردند که این فرد پس از شلیک پلیس زمین‌گیر شد.

این فرد مهاجم که حدود 40 سال سن داشت، در راه انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داد.

پلیس پایتخت با تاکید بر اینکه باید شهروندان اخبار را از منابع مرتبط و رسمی پیگیری کنند، اعلام کرد که جزییات این حادثه از سوی پلیس در دست بررسی است.


مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر
کد امنیتی زیر را وارد کنید


نظرات ارسال شده برای این مطلب
آخرین اخبار