خبرگزاری ایلنا

آکادمی پرورش اندام ایرانیاندسترنج

کد خبر : 8982 تاریخ انتشار : 1396/04/23 14:4 چاپ خبر
با دادن تسهيلات مشکل توليد حل نمي‌شود/ فقط تزريق اکسيژن براي مدتي محدود است


رييس هيات مديره انجمن کارفرمايان و کارآفرينان بابل ، ما هم معتقد هستيم با دادن تسهيلات مشکل توليد حل نمي‌شود و فقط تزريق اکسيژن براي مدتي محدود است، بايد به دنبال راهکار درست و بررسي مفيدي براي تصريح مشکلات واحدهاي توليدي باشيم.


رييس هيات مديره انجمن کارفرمايان و کارآفرينان بابل ، ما هم معتقد هستيم با دادن تسهيلات مشکل توليد حل نمي‌شود و فقط تزريق اکسيژن براي مدتي محدود است، بايد به دنبال راهکار درست و بررسي مفيدي براي تصريح مشکلات واحدهاي توليدي باشيم.

به گزارش گیلمازآنلاین، محمدصادق رمضان‌پور رييس هيات مديره انجمن کارفرمايان و کارآفرينان صنعت بابل در جلسه عمومي اعضاي اين انجمن با ارائه گزارشي از عملکرد مجموعه در ماه گذشته اظهار کرد: در ديدار با دکتر رحماني قائم‌مقام وزير صنعت معدن و تجارت درخواست‌هاي اعضا را به ايشان داديم و از وي خواستيم در بحث توليد و احيا به مجموعه کمک کند.         
وي افزود: در جلسه با نامبرده مشکل استعلامات مجموعه‌ها که بانک‌ها انجام مي‌دهند و پرداخت نشدن برخي از وام‌ها به عنوان مطالبه مطرح شد که مسئله نبود برخي از دستورالعمل‌ها در اين زمينه از سوي ايشان و ما نقطه مشترکي بود که به آن دست يافتيم.       
رييس هيات مديره انجمن کارفرمايان و کارآفرينان صنعت شهرستان بابل ادامه داد: آقاي رحماني قائم‌مقام وزير صنعت معدن و تجارت در اين جلسه عنوان کرد حدود
20هزار ميليارد ريال اعتبار در بسته رونق توليد در نظر گرفته شده است و تاکيد کرد واحدهايي که پرونده آن‌ها نيمه‌کاره است هرچه سريعتر آن را کامل کنند تا بتوانند از اين شرايط استفاده کنند.           
اين مقام مسئول در حوزه صنعت در بابل تصريح کرد: ما هم معتقد هستيم با دادن تسهيلات مشکل توليد حل نمي‌شود و فقط تزريق اکسيژن براي مدتي محدود است، بايد به دنبال راهکار درست و بررسي مفيدي براي  تصريح مشکلات واحدهاي توليدي باشيم.         
رمضان‌پور با اشاره به مشکلات اقتصادي در منطقه گفت: در اين جلسه به صورت اختصاصي مشکلات مازندران علي‌الخصوص شهرستان بابل مطرح شد و مشکل بزرگ شهرک صنعتي درازکلا، رجه و حتي مبحث تسويه‌خانه مطرح شد.
وي افزود: در اين جلسه نامه بخشدار و فرماندار به همراه نامه نماينده بابل در مجلس به آقاي رحماني داده شد تا مسئله سه ميليارد براي درازکلا و رجه براي تسويه‌خانه، تقويت و نوسازي آن تامين شود. 
رييس هيات مديره انجمن کارفرمايان و کارآفرينان صنعت بابل تاکيد کرد: در جلسه‌اي که بين توليدکنندگان و صنعتگران با دکتر کمالي وزير کار دولت سازندگي و دولت اصلاحات داشتيم ايشان اقرار کردند که ما هيچ کاري براي توليدکنندگان و صنعتگران نکرديم.        
وي افزود: دولت قرار بود کوچکتر شود ولي نشد و اين مشکل بزرگ ماست، ما امروز شاهد هستيم تحصيل‌کردگان در سطوح عاليه هم بيکار هستند.           
رمضان‌پور در پايان گفت: اعتقاد قلبي دارم که همه اعضا جزو يک خانواده هستيم براي حل مشکلات واحدهاي توليدي بايد از دل و جان مايه بگذاريم تا مشکل اقتصادي و توليد منطقه برطرف شود.

منبع:خبرگزاری آریامشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر
کد امنیتی زیر را وارد کنید


نظرات ارسال شده برای این مطلب
آخرین اخبار