خبرگزاری ایلنا

آکادمی پرورش اندام ایرانیاندسترنج

کد خبر : 8973 تاریخ انتشار : 1396/04/22 14:3 چاپ خبر


رئیس اتاق بازرگانی مازندران:


قاچاق کالا بسیار نگران‌کننده است/واگذاری به بخش خصوصی واقعی باشد


رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی مازندران با بیان اینکه امروز قاچاق کالا بسیار نگران‌کننده است، گفت: در حال حاضر مشکل اساسی ما رکود موجود در بازار است.


 به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، عبدالله مهاجر پیش از ظهر امروز در همایش روز ملی صنعت و معدن در ساری اظهار کرد: 16 هزار میلیارد تومان در سال گذشته تسهیلات در بخش صنایع کوچک پرداخت کردیم و نسبت به پرداخت تسهیلات در این حوزه نیاز به واکاوی داریم.

وی تصریح کرد: اگر اقدامات کارشناسی در این زمینه انجام نشود با پرداخت 20 هزار میلیارد تومان هنوز نمی‌توانیم نسبت به رفع مشکلات اقدام اساسی انجام شود.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی مازندران با اعلام اینکه در حال حاضر مشکل اساسی ما رکود موجود در بازار هست، افزود: اگر با این رکود اگر 100 هزار میلیارد تومان بازار برای رونق اقتصادی آماده نشود مشکلات ما سر جای خودش است.

این مسؤول اضافه کرد: برای رفع این مشکل باید قانون اصل 44 به صورت جدی پیگیری شود و حوزه اقتصادی به صورت جدی به بخش خصوصی واگذار شود.

مهاجر با اعلام اینکه در دولت یازدهم این اتفاق نیافتد، افزود: 20 هزار میلیارد تومانی که قرار هست که ممکن است مشکل تولید ما را حل کند ولی مسئله رکود در بازار را حل‌وفصل نمی‌کند، قاچاق کالا امروز بسیار نگران کننده هست.

وی در پایان گفت: واگذاری به بخش خصوصی باید واقعی باشد.مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر
کد امنیتی زیر را وارد کنید


نظرات ارسال شده برای این مطلب
آخرین اخبار