خبرگزاری ایلنا

آکادمی پرورش اندام ایرانیاندسترنج

کد خبر : 8969 تاریخ انتشار : 1396/04/22 14:2 چاپ خبر
مرعشی: چه کسی فکر می‌کرد بعد از ۸۸، بن‌بست‌ها بشکند/همکاری‌ها باید جایگزین کشمکش‌ها شود


یک عضو حزب کارگزاران با بیان این‌که «امروز فرصت برای بازسازی نقش مردم در نظام جمهوری اسلامی و شکستن بن‌بست‌ها فراهم شده است» گفت: چه کسی فکر می‌کرد که بعد از سال ۸۸، بن‌بست‌های بوجود آمده بشکند تا دوباره بتوانیم در صحنه حضور پیدا کنیم.


حسین مرعشی در نشست هم اندیشی شورایعالی سیاستگذاری اصلاح طلبان با منتخبان شوراهای شهر و روستا، افزود: در شوراهای شهر با وجود انتقاداتی که به لیست‌های ما وجود داشت، کف رای ما با راس آن ۴۰۰ هزار رای است و این در حالی است که فاصله بین آخرین منتخب ما و اولین کسی که از جریان مقابل بوده، ۶۰۰ هزار رای است و این نشان از اقبال مردم به جریان اصلاحات است که در حفظ و صیانت از نظام تاثیر گذار خواهد بود.

وی تاکید کرد: ما همان‌طور که در قالب جبهه اصلاح‌طلبان رای آوردیم باید همین راه را ادامه دهیم؛ چراکه هیچ کدام از احزاب اصلاحات نمی‌توانند به تنهایی نقش و تاثیر یک جبهه را داشته باشند.

وی گفت: هیچ تردیدی در جبهه اصلاحات وجود ندارد که ما باید منتخبان مردم در شوراها را کمک کنیم و از آنان پشتیبانی کنیم اما حتماً منتخبان شوراها هم کنترل هرگونه تشنج و اختلاف را لازم خواهند دانست و به تشکیلات مادر این حق را خواهند داد که این کنترل را انجام دهند.

سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی  خاطرنشان کرد: آقای روحانی پیش از کارزارهای انتخاباتی در میان نخبگان و شخصیت های کشور مقبولیت داشت اما بعد از انتخابات محبوبیت ایشان در میان مردم نیز افزایش یافت و ما انتظار داریم که محبوبیت ایشان افزایش یابد و تقویت و حفظ شود که پشتوانه‌ای برای نظام هم خواهد بود و همه مشاورین آقای روحانی باید به این موضوع توجه داشته باشند.

به گزارش ایسنا، وی در پایان تاکید کرد: در شوراهای اصلاح‌طلبان در شهرستان‌ها نیز باید همکاری‌ها را گسترش دهیم و به این موضوع توجه داشته باشیم که این همکاری‌ها باید جایگزین کشمکش‌ها شود تا بتوانیم راه خودمان را به درستی ادامه دهیم.


مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر
کد امنیتی زیر را وارد کنید


نظرات ارسال شده برای این مطلب
آخرین اخبار