خبرگزاری ایلنا

آکادمی پرورش اندام ایرانیاندسترنج

کد خبر : 8964 تاریخ انتشار : 1396/04/21 13:3 چاپ خبر


مدیر آموزش و پرورش بابلسر:


مدیران آموزش و پرورش از فعالیت‌های سیاسی پرهیز کنند


مدیران آموزش و پرورش باید از هرگونه فعالیت جناحی و سیاسی پرهیز کنند و تمام تلاش خود را به تربیت دانش‌آموزانی اختصاص دهند که از لحاظ علمی و اخلاقی سرآمد باشند.


به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان بابلسر، احمدرضا مهاجری‌نژاد سه‌شنبه‌شب در جلسه کارگروه هفت‌گانه پروژه مهر در سالن اجتماعات کانون فجر این شهرستان اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین رسالت آموزش و پرورش بررسی چالش و مشکلات مردم در راستای آموزشی و تربیت درست دانش‌آموزان در حوزه علم و اخلاق است.

وی با بیان اینکه رسالت ما در آموزش و پرورش تربیت دانش‌آموزانی است که در جهت معرفت الهی گام بردارند، افزود: پروژه مهر مظهر کارآیی، اثربخشی و تغییر در آموزش و پرورش است، زیرا ماه مهر نوروز آموزش و پرورش بوده و زمان کلید خوردن دانش و آگاهی در روز نخست مهر ماه است.

مدیر آموزش و پرورش بابلسر آموزش بحث ایثار و شهادت را عامل مهم در دفاع از امنیت کشور برشمرد و ادامه داد: مدیران باید از هرگونه فعالیت جناحی و سیاسی پرهیز کنند و تمام تلاش خود را به تربیت دانش‌آموزانی اختصاص دهند که از لحاظ علمی و اخلاقی سرآمد باشند.

این مسؤول با بیان اینکه  مدیران رکن اصلی مدارس هستند، تصریح کرد: همه مدیران از هم‌اکنون برنامه عملیاتی خود را برای سال تحصیلی آینده تنظیم کنند و در تدوین این برنامه از همفکری و همیاری معلمان، انجمن اولیا و مربیان مدرسه استفاده کنند.

مهاجری‌نژاد مسؤولیت‌پذیری را وظیفه همه مدیران دانست و گفت: پروژه مهر، به منظور ارتقای کمی و کیفی فعالیت‌های آموزش و پرورش در آستانه بازگشایی مدارس و توفیق هرچه بیشتر در امر تعلیم و تربیت، می‌تواند نقش کاملاً مؤثر و مفیدی داشته باشد.مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر
کد امنیتی زیر را وارد کنید


نظرات ارسال شده برای این مطلب
آخرین اخبار