خبرگزاری ایلنا

آکادمی پرورش اندام ایرانیاندسترنج

دسته بندی : عمومی
غیبی اعلام کرد؛

راه اندازی مرکز کنترل و هماهنگی عملیات امدادی در شهرهای اردبیل

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل از راه اندازی مرکز EOC(مرکز کنترل و هماهنگی) در تمامی شهرستان های این استان خبر داد.

طائب:

آل سعود برای حمله به یمن دروغ پردازی می کند

رئیس قرارگاه عمار با تاکید بر اینکه آل سعود برای حمله به اهل تشیع در یمن دروغ پردازی می کند گفت: آل سعود عین کاری که آل یهود در غزه انجام داد را در یمن انجام می دهد.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی:

دانشگاه ها به ارزش های اسلامی توجه بیشتری داشته باشند

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: مقدرات آینده کشور به وسیله جوانان و دانشجویان تعیین می شود و بر این اساس دانشگاه ها باید به ارزش های اسلامی توجه و عنایت بیشتری داشته باشند.

آیت الله جوادی آملی:

مردم در قبال اختلاس های انجام شده احساس وظیفه کنند

آیت الله عبدالله جوادی آملی از مراجع تقلید گفت: اگر همه مردم کشور احساس کنند که در موضوع اختلاس های انجام شده، وظیفه دارند دیگر اختلاسی در کشور نخواهد بود و این سرمایه های هنگفت در اختیار توسعه و عمران بخش های مختلف کشور از جمله روستاها قرار خواهد گرفت.

راهپیمایی اعتراض‌آمیز مردم خوزستان در حمایت از مردم یمن

راهپیمایی اعتراض آمیز مردم استان خوزستان در محکومیت جنایات بی‌رحمانه عربستان علیه مردم یمن فردا جمعه ۱۸ اردیبهشت پس از نماز جمعه برگزار می‌شود.

زمانی قمی:

توسعه همه شهرستانهای استان مرکزی مدنظر قرار دارد

استاندار جدید استان مرکزی گفت: من به یکپارچگی استان می اندیشم تا با رعایت انصاف و عدالت، به همه شهرستان های استان رسیدگی شود.

استاندار تهران اعلام کرد:

رئیس جمهور ۲۴ اردیبهشت مهمان غرب استان تهران است

استاندار تهران اعلام کرد: سفر رئیس جمهور به شهرستان های استان تهران از ۲۴ اردیبهشت ماه با سفر به غرب استان تهران آغاز می شود.

معاون دیوان عدالت اداری خبر داد

ورود 110 هزار پرونده به دیوان عدالت اداری در سال 93

معاون قضایی دیوان عدالت اداری از ورود 110 هزار پرونده به دیوان در سال 93 خبر داد و گفت: بخش عمده پرونده‌های وارده به این دیوان مربوط به شهرداری، آموزش و پرورش، تأمین اجتماعی و نیز تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.

آشفتگی بازار مسکن نتیجه ورود مشاوران املاک بی‌تجربه

واگذاری نظارت به اتحادیه‌ها بدون تفویض اختیار نتیجه‌ای ندارد

رئیس اتحادیه مشاوران املاک کرمانشاه آشفتگی بازار مسکن را نتیجه ورود مشاوران املاک بی‌تجربه دانست و گفت: واگذاری نظارت بر اصناف به اتحادیه‌ها بدون تفویض اختیار هیچ نتیجه‌ای ندارد.

استاندار اردبیل:

لایحه منطقه آزاد تجاری اردبیل به مجلس رفت / اردبیل به بازگشایی خیابان‌ها نیاز مبرم دارد

استاندار اردبیل گفت: با عنایت رئیس جمهور و دولت تدبیر و امید لایحه ایجاد منطقه آزاد تجاری اردبیل به مجلس رفت تا در مجلس شورای اسلامی تصویب شود.

234 233 232 231 235
آخرین اخبار