خبرگزاری ایلنا

آکادمی پرورش اندام ایرانیاندسترنج

دسته بندی : عمومی
به گفته مردم

روحانی محافظه کارشده

حجت الاسلام والمسلمین محسن رهامی، عضو شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان تاثیر خلأ آیت الله هاشمی بر رفتارهای سیاسی حسن روحانی را طبیعی دانست.

درنه ماهه اول سال جاری

تصادفات رانندگی؛ مرگ 12 هزارنفر

پزشکی قانونی اعلام کرد: تصادفات رانندگی جان بیش از ۱۲‌هزار نفر را در کشور طی ۹ ماه امسال گرفت.

ارتش تا سال ۹۷ از اقتصاد خارج می‌شود

تصمیم سپاه چیست؟

امیرسرتیپ پوردستان گفت: فعالیت ارتش آنچنان گسترده نیست، اما در تلاشیم همان فعالیت محدود اقتصادی را نیز تا سال 97 بکلی تعطیل کنیم.

انتقاد آخوندی؛

چهارراه جهان را بسته‌ایم

وزیر راه و شهرسازی مشکلات کنونی ایران از جمله کم آبی، آلودگی هوا و بی ثباتی اقتصادی را ناشی از کج مدرن شدن و عدم توجه به ظرفیتهای اقلیمی دانست و گفت: ایران چهارراه جهان است اما این چهارراه را بسته‌ایم. از سوی دیگر بعد از اصلاحات ارضی و مدرنیته روند تخریب ایران آغاز شد.

برای کشف پیکرها

جستجودر"سانچی"

سخنگوی شرکت ملی نفتکش با بیان این که ما آمادگی داریم که برای اطلاع از وضعیت پیکر جانباختگان، در صورتی که شرایط فنی اجازه دهد غواص نیز به محل غرق شدن نفتکش سانچی اعزام کنیم، گفت: ربات ارزیاب تاکنون بخش میانی و جلوی نفتکش را بررسی کرده و در مرحله بعد، قرار است بخش عقب نفتکش که سکونت های سرنشینان نفتکش نیز در آنجا قرار دارد را بررسی کند.

تا ساعاتی دیگراعلام می شود

اطلاعات این جعبه؟

معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی اعلام کرد که با گشایش پلمب جعبه‌های سیاه دو کشتی حادثه دیده ایرانی و چینی، فرآیند کپی اطلاعات آنها آغاز شده و تا ساعتی دیگر به پایان خواهد رسید.

برای کنترل بازارارز

پلیس وارد می شود

رئیس پلیس آگاهی ناجا از ورود این پلیس به موضوع خرید و فروش ارز در بازار آزاد در پی نوسانات اخیر خبر داد و جزئیاتی از این طرح را تشریح کرد.

انتقاد روزنامه جوان از رامبد جوان: برای پول درآوردن سراغ رقاص ها رفته ای؟

رامبد جوان در تازه‌ترین پروژه تجاری‌اش به سراغ سلبریتی‌های اینستاگرامی با برند #تگ_استار رفته است.سلبریتی‌هایی که در اینستاگرام به محتوای طنز، تبلیغ رستوران‌ها و فروشگاه‌ها، تولید دابسمش و از این قبیل موضوعات می‌پردازند.
 

زن و شوهر بازیگر در هندوستان +عکس

رامبد شکرابی و همسرش؛ حدیث فولادوند به هند رفتند.

کنایه داریوش ارجمند به محمدرضا شریفی‌نیا

ظلی‌پور ادامه داد: «من به این دلیل عکس محمدرضا شریفی‌نیا را نشان دادم چون عنوانی در تیتراژ بعضی فیلم‌ها هست به نام انتخاب بازیگر و بازیگرهایی هستند که به سبب این که ایشان انتخاب‌شان می‌کند جلوی دوربین می‌روند...»

2 1 3 4 5 6 7
آخرین اخبار