خبرگزاری ایلنا

آکادمی پرورش اندام ایرانیاندسترنج

دسته بندی : عمومی
رهبر انقلاب در دیدار جمعی از مردم آذربایجان شرقی:

کاملاً در جریان گله‌ها و شِکوه‌های مردم هستیم/ درباره «عدالت» عقب‌مانده‌ایم

رهبر انقلاب تاکید کردند: «پیشرفت» به‌معنی واقعی کلمه در کشور اتفاق افتاده است. «عدالت» را نمی‌گویم، درباره‌ی عدالت ما عقب‌مانده هستیم، خودمان اعتراف می‌کنیم.

خداحافظی آیت‌الله جنتی با امامت جمعه تهران

آیت الله احمد جنتی در سال‌های اخیر حضورش در کسوت امامت جمعه کم‌رنگ و با معرفی ابوترابی‌فرد به عنوان امام جمعه جدید تهران زمزمه خداحافظی‌اش با این مسئولیت بیشتر شده است.

برای رقبای انتخاباتی دولت روحانی، هنوز انتخابات اردیبهشت‌ماه تمام نشده

نوبخت: پشت گردانندگان مؤسسات اعتباری گرم بود

نوبخت با اشاره به مشکلات موسسات مالی و اعتباری برای دولت گفت: هرکدامشان بالاخره به یک نهاد و قوه‌ای وصل بودند. منظور من تشکیلات دولتی یا حکومتی نیست. بالاخره اشخاصی بودند که از این افراد پشتیبانی می‌کردند و به پشتوانه آنها توانستند از این فرصت‌ها استفاده بکنند و پول مردم را جمع کنند.

کیهان: افرادی که به پرونده سیدامامی اعتراض می کنند،خودشان متهم امنیتی هستند

اگر به این طیف از نخبگان گفته شود یک استاد دانشگاه، یک خبرنگار، یک دانشجو، یک عضو تیم هسته‌ای، یک فرمانده نظامی، یک روحانی و... به اتهام جاسوسی و یا یک جرم امنیتی دستگیر یا محکوم شده است بلافاصله شاهد مصاحبه‌های آتشین این گروه از افراد هستیم که با استدلال‌های غیرمنطقی و بعضاً کودکانه، به دفاع از بی‌گناهی فرد دستگیرشده پرداخته و در عوض، دستگاه قضایی را به علت سیاسی‌کاری و... متهم می‌نمایند و اعلام می‌کنند مگر می‌شود یک استاد دانشگاه، یک فرد خوش‌نام، یک مسئول فلان و بهمان و... جاسوسی کرده باشد؟

برگزاری اولین شب مراسم عزاداری حضرت فاطمه زهرا (س) در حضور رهبر انقلاب

اولین شب مراسم عزاداری شهادت حضرت فاطمه‌ زهرا (س)، با حضور رهبر انقلاب اسلامی در حسینیه‌ امام خمینی (رحمه‌الله) آغاز شد.

علی مطهری خبر داد:

وعده مسوولان برای رفع حصر تا پایان سال

نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت که مسئولان قضایی و امنیتی وعده رفع حصر تا پایان سال را داده‌اند.

تکلیف مردم با این دوگانگی‌ها در کشور چیست؟

جمهوری اسلامی: احمدی‌نژاد هرچه به دهانش می‌آید می‌گوید و هیچکس به او کاری ندارد، اما افراد دیگری همین‌ که زبان به انتقاد بگشایند

مردم با مشاهده این وضعیت می‌پرسند چگونه است که این آقا می‌تواند هرچیز و هر کس را تا بالاترین رده زیر سئوال ببرد و کسی کاری به او ندارد ولی در همین کشور افراد دیگری به مجرد اینکه زبان به انتقاد از همین دستگاه‌ها و افراد بگشایند محاکمه و محکوم می‌شوند؟ این دوگانگی چرا؟

اولین خطبه ابوترابی‌فرد در نماز جمعه تهران

امام جمعه موقت تهران با انتقاد از رویکرد مجلس و دولت به سیاست‌های کلی ابلاغی رهبری، گفت که در مقام عمل زاویه جدی قوانین و مقررات با این سیاست‌ها مشاهده می‌شود.

حاشیه‌ای بر تشبیه مجمع تشخیص مصلحت به سنا

قرار نبود و نیست مجمع تشخیص قانون بگذارد/سخنان امام در مورد مجلس سنا اشتیاه لفظی بود/مجلس سنا اصلش یک حرف مزخرفی است

«مصلحت، یکی از دو تئوری رهبر فقید انقلاب برای امکان حکومت دینی در دنیای مدرن است و نمی توان مجمعی که با این هدف تشکیل شده را به مجلس سنای انتصابی تقلیل داد و موضع امام خمینی درباره مجلس سنا خاصه از نوع انتصابی کاملا روشن و صریح است...»

محمدرضا خاتمی:

نایب رییس مجلس دور بعد تایید صلاحیت نمی‌شود /گفتند۴سال از زندانی بودن بهزاد نبوی اشتباه بوده

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: در زمان انتخابات اصلاح‌طلبان بین منافع ملی و منفعت خودشان انتخاب کرده و برای منافع ملی در صحنه انتخابات حضور پیدا کردند. براندازان مجلسی همچون مجلس نهم را می‌پسندند.

1 2 3 4 5 6
آخرین اخبار