دسته بندی : عمومی

ترامپ: هیلاری بدترین و بزرگترین بازنده است

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا روز شنبه در توییتی تمسخرآمیز علیه هیلاری کلینتون رقیب دمکرات خود در انتخابات ریاست جمهوری این کشور، وی را بدترین و بزرگترین بازنده همه اوقات خواند.

مسجدی که درِ آن به روی گربه های خیابانی باز است

برخی از افرادی که برای نماز به این مسجد می آیند، بخشی از وقت خود را در مسجد با گربه ها سر می کنند و با آنها بازی می کنند.

ایران در قاب رسانه های جهان

اگر ایران از کارت‌هایش به خوبی استفاده کند...

معاون نواز شریف در ادامه افزود که پاکستان متقاعد شده که پایان تحریم ها فرصت های جدیدی را برای تقویت روابط بازرگانی و اقتصادی میان پاکستان و ایران فراهم می کند.

سوزان رایس: اگر ایران اجازه بازرسی از مکانی را ندهد، این نقض تمام توافق است

اگر ایرانی ها گفتند که شما اجازه بازرسی از این مکان را ندارید خواه نظامی باشد یا نباشد آنگاه آژانس بین المللی انرژی اتمی می تواند خواهان دسترسی به آنجا باشد.

اوباما : در مورد نقش ایران در یمن و حمایت از حوثی ها اغراق شده است/ تندروها دوست دارند شرایط موجود ادامه پیدا کند و ایران همچنان

اوباما در گفتگوی اختصاصی با نیویورک تایمز تاکید کرد ما همه راهها را برای رسیدن به سلاح اتمی به روی ایران بسته ایم.

متن توافق ایران و آژانس منتشر شد

یوکیا آمانو مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی امروز (سه‌شنبه) پس از پایان مذاکرات ایران و گروه موسوم به 1+5 از توافق تهران و آژانس برای حل مسئله ابعاد احتمالی نظامی خبر داد.

اوباما:توافق بر اساس اعتماد نیست بلکه بر اساس راستی آزمایی است/من هر قانون و مصوبه‌ای را که مانع از اجرای این توافق شود وتو خواه

رئیس‌جمهور آمریکا پس از حصول توافق هسته‌ای با ایران اعلام کرد؛‌ تمامی راه‌های رسیدن به سلاح هسته‌ای در ایران مسدود شده است.

داوود اوغلو:

ترکیه آماده مقابله با هرگونه تجاوز احتمالی است

نخست وزیر ترکیه اعلام کرد که کشورش برای هرگونه تجاوز احتمالی به مرزهای مشترکش با سوریه و عراق آماده است.

کامرون خواستار برخورد با افراطی‌گری شد/پرچم‌های مقر دولت انگلیس به احترام قربانیان حملات تونس نیمه‌افراشته می‌شود

نخست وزیر انگلیس خواهان برخورد و پاسخی مناسب در مقابله با افراطی گری شد و خبر داد پرچم‌های مقر دولت این کشور به احترام قربانیان حادثه تونس نیمه افراشته می‌شود

والس:

خروج یونان از منطقه یورو تأثیری بر اقتصاد فرانسه نخواهد گذاشت/ برای بقای آتن در منطقه یورو باید تلاش کرد

نخست‌وزیر فرانسه در اظهاراتی خروج یونان از منطقه یورو را اتفاقی حاد و بحرانی توصیف کرد و با اشاره به لزوم انجام تمامی تلاش‌های ممکن برای بقای آتن در منطقه یورو، اعلام کرد که خروج یونان از منطقه یورو تأثیری بر اقتصاد فرانسه نخواهد گذاشت.

1 2 3 4 5
آخرین اخبار