دسته بندی : عمومی
سقوط نرخ طلای جهانی

طلای جهانی 7 دلار ارزان شد / هر اونس 1065 دلار

در مبادلات امروز بازار جهانی فلزات گران بها، هر اونس طلا با کاهش 6.5 دلاری نسبت به دیروز 1035 دلار قیمت‌گذاری شد.

منتظر گوشی های هوشمند غیر مستطیل در 2016 باشید

آنگونه که به نظر می اید سازندگان گوشی های هوشمند در گیر یک بحران میان مدت خواهند شد. هیجان های اولیه دنیای گوشی های هوشمند، در زمانی که کاربران مشتاقانه به دنبال جدید ترین تکنولوژی های بودند مدت ها پیش سپری شده است و اکنون تقریبا هر کس یک گوشی هوشمند در اختیار دارد که علیرغم تفاوت های ظاهری، همه آنها کارهای مشابه انجام میدهند.

با حضور پرشور هیأت‌های دانشجویی؛

مراسم عزاداری اربعین حسینی(ع) در حضور رهبر انقلاب برگزار شد

مراسم عزاداری اربعین حسینی(ع) در حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی و با حضور پرشور هیأت‌های دانشجویی در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار شد.

گردشگری تکدی‌گری در سرزمین فرمانروایی وکیل‌الرعایا

به‌واقع به نظر می‌رسد نگاه موجود در حوزه مدیریت اجتماعی این استان چه در سطح استانداری و چه در سطح فرمانداری و چه در سطح بهزیستی و... تنها تصدی‌گری پست‌های دولتی است و تحرکی در زمینه بهبود شرایط در سطح جامعه دیده نمی‌شود.

سایه مرگ بر سر حیات وحش خرمنه‌سر/طاعون ۴۱ رأس کَل و بز را تلف کرد

این روزها حیات وحش منطقه خرمنه‌سر حال و روز خوشی ندارند و بیماری طاعون سایه مرگ را در منطقه حفاظت شده خرمنه‌سر گسترانده است.

غربت «امام زاده ابراهیم» در قلب اصفهان/گلدسته های خاموش

امامزاده ابراهیم(ع)در خیابان ابوذر فرزند امام موسی بن جعفر، سالهاست در غربتی عجیب روزگار می گذراند و این بنا نیز چشم انتظار تحقق وعده های اوقاف و تعمیرات است.

نجات «کمندان» از کمند ساخت‌وساز غیرمجاز/ «آلپ ایران» نفس کشید

ساخت‌وساز غیرمجاز در منطقه حفاظت‌شده اشترانکوه به‌عنوان آلپ ایران محیط‌زیست را دست‌به‌کار کرد تا مراکز ارائه خدمات گردشگری که در حریم سراب کمندان و مسیر تونل برفی پا گرفته‌اند تخریب شوند.

۳۰ کیلومتر پُردغدغه/ تلخ کامی حاشیه نشینان آزادراه تهران - شمال

قطعه چهار آزادراه پردغدغه تهران – شمال با گذشت حدود سه دهه بهره برداری شد اما دریافت عوارض، حلاوت و شیرینی این آزاد راه را بر کام بومی های منطقه تلخ کرده است.

جاده ابریشم مسیرگذری اتباع غیرمجاز/تبریز گذرگاه جدید قاچاق انسان

استان آذربایجان شرقی در طول یک ماه گذشته به گذرگاهی برای اتباع غیر مجاز بیگانه تبدیل شده است به طوریکه طی این مدت نزدیک به ۲۵۰ تبعه خارجی در شهرستان های مختلف آن دستگیر شده اند.

پروژه فردین‌پور اراک۵ساله شد/خیابانی بایادگارهای مخروبه بافت قدیم

خیابان شهید فردین پور در بافت قدیمی مرکز شهر اراک از سال۸۹ در طرح تعریض قرار گرفت اما با گذشت پنج سال هنوز این طرح نه چندان بزرگ تکمیل نشده و مشکلات فراوانی را برای اهالی ایجاد کرده است.

1 2
آخرین اخبار