دسته بندی : عمومی
دکترهادی ایراهیمی مدیر مسئول فصلنامه مطالعات سیاست اسلامی :

ناکامی انقلاب مخملی فتنه گران با درایت رهبری و بصیرت مردمی

دکترهادی ایراهیمی گفت 9 دی در گذار از 8 ماه فتنه پیچیده‌، آخرین حلقه از اتفاقات تلخ و ناخوشایندی بود که با آفرینش آن، حلاوت پشتیبانی مردم از انقلاب‌شان ذائقه انقلاب اسلامی را شیرین کرد و از پی آن گرد و غبار 8 ماه آتش‌افروزی در خیابان‌ها و...

گفت‌وگو با مادر شهیدان عبدالحمید و عبدالصاحب داوری

فکر می‌کردند با دادن خبر شهادت حمید، گریه می‌کنم/به دستانم حنا بسته بودم

دخترم وقتی خبر شهادت برادرش را به من داد فکر می‌کرد من شروع به گریه و زاری می‌کنم، اما چون من از قبل برای شنیدن این خبر آمادگی داشتم، فقط از خدا صبر و تحمل خواستم و به داشتن چنین فرزندانی افتخار کردم.

قدرت شبه دولتی‌ها فراتر از قانون است

بخش شبه دولتی در 10 سال گذشته به حدی رشد و گسترش یافته و دارای قدرت اقتصادی و سیاسی شده که از کنترل خارج شده است و برای بازگرداندن سیستم اقتصاد کشور به یک توازن معقول در بین بخش‌های مختلف اقتصادی نیاز به یک تصمیم‌گیری کلان و فراقوه ای است؛ یعنی تمام ارکان نظام این موضوع را بدون دغدغه مورد توجه قرار دهند.

رییس بانک مرکزی احمدی‌نژاد سکوتش را شکست

رییس کل کم حرف بانک مرکزی در دولت هشتم و نهم سرانجام بعد از هشت سال سکوت خود را شکست و کمی از خاطراتش گفت

احمدی‌نژاد کلاه‌بزرگی بودکه سرمملکت رفت

شهید بهشتی از افراد قدرتمند انقلاب اسلامی بود که در کنار آن سعه صدر فوق‌العاده ای نیز داشت. او می‌گفت باید همدیگر را تحمل کنیم و لذا بنی صدر را تحمل کرد و در آخر بعد از اینکه هجمه‌‎ها زیاد شد گفتند که صبرمان تمام شده است اما به دستور امام سکوت می‌کنیم.
 

نایب رئیس انجمن رسانه های مجازی مازندران :

قطع بیمه خبرنگاران به هیچ عنوان قابل توجیه نیست

محسن گرجی محدودیت مالی را دلیل قابل توجیه برای قطع بیمه خبرنگاران ندانست و اظهار داشت : وزارت ارشاد باید تمام قد برای حمایت از خبرنگاران و اهالی رسانه ورود کند و محدودیت های مالی و بودجه ای توجیه قابل قبولی برای عدم رسیدگی به خبرنگاران و قطع بیمه این قشر پرتلاش نیست ....

موسوی لاری در گفتگوی تفصیلی با ایسکانیوز:

دولت از بده بستان های پشت پرده بیرون بیاید

او چهره شاخص حزبی است اما در مقام یک وزیر از احزاب حمایت کرده است. دوران مسئولیت او فصل بهاری احزاب بود، تشکیل منشور وفاق احزاب، خانه احزاب، یارانه احزاب، در دولت اصلاحات یکی از امتیازات دوره اصلاحات است.

سبک زندگی دختران سرزمین من چیست؟

دختران و زنان سرزمین ایران ، مانند کشورهای دیگر ، سبک زندگی های متفاوتی دارند. ب

راه‌های رفع جوش و تیرگی رنگ چهره

افرادی که صورتشان زیاد جوش می‌زند باید از پرخوری پرهیز کنند. همچنین مصرف غذاهای ساده خود می‌تواند در کاهش جوش‌ها کمک کننده باشد.

1 2
آخرین اخبار