مشاور وزیر تعاون:

زنان کارگر با یک سوم حقوق کار می کنند

زنان شاغل در توسعه اقتصادی و فرهنگی نقش موثری ایفا می کنند و حتی مطالعات نشان داده که زنان شاغل سهم درآمدی بیشتری در آموزش فرزندان نیز دارند.

معاون وزیر تعاون:

میزان مشارکت زنان در فعالیت های اقتصادی مطلوب نیست

در ایران میزان مشارکت مردان در فعالیت های اقتصادی به اندازه معیارهای جهانی است اما مشارکت زنان به 15 درصد نرسیده و برای رسیدن به این معیار راه طولانی در پیش است.

معاون بررسی‌های راهبردی معاونت زنان خبر داد:

تشکیل ستاد ملی زن و خانواده تا دو ماه آینده

معاون بررسی‌های راهبردی معاونت امور زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری از تشکیل ستاد ملی زن و خانواده تا دو ماه آینده خبرداد.

دبیر ائتلاف اسلامی زنان تاکید کرد:

ضرورت تهیه بسته‌ای برای حضور زنان در مراکز تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی

معاونت زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری باید بسته کارشناسی شده در زمینه حضور زنان در مراکز تصمیم‌گیری و تصمیم سازی تهیه و آن را در هیات دولت مصوب و در مجلس با تعامل سازنده زمینه تصویب آن را فراهم کند.

معاون ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان:

آسیب‌های جسمانی زنان کارمند بیش از سایر زنان است

آسیب‌های جسمانی زنان کارمند بیش از سایر زنان است چراکه آنان کم تحرک هستند و درصدد ایجاد بستر مناسب برای فعالیت‌های ورزشی زنان کارمند دستگاه‌ها هستیم.

مدیرکل بانوان استانداری مازندران خبر داد:

برپایی جشنواره «زوج‌های خوشبخت» در مازندران

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران از برپایی جشنواره «زوج‌های خوشبخت» در همه شهرهای این استان طی سال جاری خبر داد.

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده:

در شرایط موجود، امیدی به اشتغال زنان در قالب دولتی وجود ندارد

باتوجه به شرایط موجود، امیدی به اشتغال زنان در قالب دولتی وجود ندارد ، از این رو باید از ظرفیت شرکت های دانش بنیان برای ارتقای مهارت های علمی و تخصصی زنان بهره برد.

وزیر علوم :

زنان، ۵۴ درصد دانشجویان کشور را تشکیل می‌دهند

حدود ۵۴ درصد دانشجویان آموزش عالی را زنان تشکیل می‌دهند، همچنین در بخش تحصیلات تکمیلی درصد بسیاری از دانشجویان را خانم‌ها تشکیل می‌دهند.

نماینده دفتر منطقه ای یونسکو در ایران:

زنان نقش مهمی در توسعه پایدار دارند

زنان نقش بسیار مهمی در توسعه پایدار دارند که باید با برنامه ریزی آن را پر رنگ تر کرد./ زنان در سراسر دنیا با چالش های اقتصادی و اجتماعی زیادی مواجه هستند.

نایب رییس فراکسیون زنان مجلس:

یکی از مشکلات اساسی، اجرایی نشدن قوانین حوزه زنان است

ما قوانین بسیار خوبی در حوزه زنان داریم اما یکی از مشکلات اساسی ما اجرایی نشدن قوانین این حوزه است./زنان از سخنان بی‌خاصیت خسته شده‌اند.

114 113 112 111 115 116 117
چندرسانه ای
آخرین اخبار


دسترنجخبرگزاری ایلنا

آکادمی پرورش اندام ایرانیان