وام‌دهی بانکها

سال 96

فروردین هم رو به اتمام است اما شعب بانکی همچنان در مقابل درخواست مردم برای دریافت وام، مقاومت می‌کنند. گویا بانکها بعد از ۲۸ روز، هنوز کرکره‌ها را بالا نداده‌اند.

وزارت صنعت:

دروغ است

درپی انتشار اخبار تعطیلی کارخانه قدیمی و پرآوازه داروگ، رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان تهران گفت: داروگر برند قدیمی کشور در تولید محصولات بهداشتی است و نه تنها تعطیل نشده بلکه تولید آن افزایش نیز داشته است.

قاچاق

۲ میلیون شغل

رئیس اتاق اصناف ایران ۲۵ میلیارد دلار قاچاق در کشور را سبب از بین رفتن دو میلیون شغل اعلام کرد.

نرخ بیکاری

۱۲.۴ درصد

یک مقام مسئول در وزارت کار گفت: براساس اعلام مرکز آمار،نرخ بیکاری تا پایان سال گذشته ۱۲.۴ درصد و ایجاد اشتغال ۶۱۶ هزار نفر بوده است.

به زودی درایران

بوئینگ برجامی

پس از آنکه مقامات ایرانی موفق شدند با پیگیری همزمان مذاکرات خود با ایرباس و بوئینگ شرایط را برای نهایی کردن قرارداد خرید هواپیما از این دو شرکت بزرگ به طور همزمان فراهم کنند، این بار به نظر می‌رسد رقابت این دو هواپیماساز بر سر تحویل هواپیماهای خود به ایران آغاز شده است.

انکارازبانک مرکزی

ادعای نوبخت

در حالی که سخنگوی دولت از پرداخت 42 هزار میلیارد تومان بودجه به بخش عمرانی در سال 95 خبر داد، طبق گزارش بانک مرکزی در 11 ماهه سال گذشته 18 هزار و 590 میلیارد تومان به این بخش پرداخت شده است.

یک نفر از هر ۵نفر

افسرده اند

رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: افسردگی به تنهایی 10 درصد از سال‌های عمر از دست رفته به خاطر ناتوانی را در جهان به خود اختصاص داده است و یک نفر از هر پنج نفر در معرض خطر افسردگی و اضطراب قرار دارند.

سفر روحانی به سمنان

شاهرود چی؟

نماینده مردم شاهرود گفت: در سفر رئیس جمهور به سمنان چیزی نصیب شاهرود، پرجمعیت ترین شهرستان استان سمنان نشد.

پیام مشترک

سه اتاق

سه اتاق«بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی»، «تعاون» و «اصناف» ایران در خصوص نام گذاری سال ۱۳۹۶ بیانیه مشترکی صادر کردند.

ارثیه روحانی

۷۰۰هزار میلیاردی

حسن روحانی ۶ آذر ۹۲ در تنها گزارش ۱۰۰روزه، دولت قبل را با بیش از ۲۰۰هزار میلیارد تومان بدهی بدهکارترین دولت نامید، حال بعد از حدود ۴ سال بدهی دولت بیش از ۷۰۰هزار میلیارد تومان شده که روحانی برای رئیس‌جمهور دوازدهم به ارث گذاشت.

3 2 1 4 5 6 7 8
چندرسانه ای
آخرین اخبار